Ar bus grąžinamos galimai susidariusios permokos ​už UAB ,,Vilniaus energija“ suteiktas paslaugas?

2017 04 04

Atsižvelgdama į vartotojų kreipimusis, Komisija teikia paaiškinimus dėl galimų permokų už UAB ,,Vilniaus energija“ suteiktas paslaugas grąžinimo.

Vilniaus miesto apygardos administracinis teismas 2015 m. gruodžio 11 d. sprendimu administracinėje byloje panaikino Komisijos aukščiau minėtus nutarimus ir įpareigojo Komisiją iš naujo apskaičiuoti UAB „Vilniaus energija“ šilumos bazinės kainos ir karšto vandens kainos kintamąsias dedamąsias ir minėtų kainų dedamąsias patvirtinti naujai priimtais nutarimais. Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas 2017 m. sausio 24 d. nutartimi administracinėje byloje minėtą Vilniaus apygardos administracinio teismo sprendimą paliko nepakeistą.

Informuojame, kad Komisija, vykdydama Vilniaus miesto apygardos administracinio teismo 2015 m. gruodžio 11 d. sprendimą perskaičiuos UAB „Vilniaus energija“ šilumos bazinės kainos ir karšto vandens kainos kintamąsias dedamąsias ir Vilniaus miesto savivaldybė, atsižvelgdama į minėtą perskaičiavimą, priims sprendimus dėl permokų, jeigu tokios susidarys, šilumos vartotojams grąžinimo.

    Naujienlaiškio prenumerata