Nauji šilumos paskirstymo metodai įsigalios 2017 m. rugpjūčio 1 d.

2017 06 13

Atsižvelgiant į tai, kad šilumos tiekimo įmonės dėl užsitęsusio šildymo sezono nespėjo įvertinti praktinio ne šildymo sezono metu atliekamo šilumos paskirstymo pagal naujus Komisijos rekomenduojamus šilumos paskirstymo metodus, Komisija numatė vėlesnį – nuo 2017 m. rugpjūčio 1 d. – jų įsigaliojimo terminą (anksčiau buvo numatyta, kad nauji metodai įsigalios 2017 m. birželio 15–16 d.).

Iš viso įsigalios 10 naujų Komisijos rekomenduojamų šilumos paskirstymo metodų, kurie pakeis šiuo metu taikomus metodus ir leis užtikrinti tikslesnį šilumos bei karšto vandens paskirstymą daugiabučių namų gyventojams, išspręsti praktikoje kylančias problemas dėl neapskaityto karšto vandens, šilumos priskyrimo bendrosioms reikmėms ir kt.

Primename, kad pastate per mėnesį suvartotas bei įvadiniu šilumos apskaitos prietaisu užfiksuotas šilumos kiekis paskirstomas kiekvienam pastato gyventojui pagal vieną iš 10 Komisijos rekomenduojamų metodų. Jeigu šilumos tiekimo sistema pastate yra netipinė ir netinka nė vienas iš Komisijos rekomenduojamų metodų, Jūs turite teisę parengti individualų savo namo šildymo sistemos ypatumus atitinkantį metodą ir teikti jį derinti Komisijai.

Daugiau apie šilumos paskirstymo metodus skaitykite čia.

    Naujienlaiškio prenumerata